Evidence Based HRM Study Group
Miejsce dla pracowników sektora HRM, którzy szukają nowych form zaawansowanego rozwoju.
Rozwój specjalistyczny poziomu EQF8
01. Zdobądź najnowszą wiedzę
W trakcie części spotkań będziemy omawiali nowe wyniki badań naukowych w tematach, które są najbardziej palące dla członków grupy. Wyniki od razu przełożymy na praktykę, skracając do minimum ten wieloletni proces. To forma edukacji zgodna z najwyższym poziomem kwalifikacji EQF.
02. Wymień się najlepszymi praktykami
W EBHRM Study Group znajdziesz kilkanaście osób o podobnym profilu zawodowym, które mają różnorodne pomysły na rozwiązywanie codziennych wyzwań w pracy HRM. W trakcie programu będziemy wymieniać się naszymi podejściami do tych kwestii, które uczestnicy uznają za ważne.
03. Program dopasowany do Ciebie
To nie jest szkolenie o sztywnym, z góry narzuconym programie, w który będziemy próbowali wpisać wszystkich Uczestników. Od kompozycji grupy, przez omawiane tematy, aż po formę spotkań – EBHRM Study Group powstaje na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb.
Jak będzie to wyglądać?
Evidence Based HRM Study Group to cykl 6 spotkań online o długości 1,5 godziny, odbywających się raz w tygodniu w terminach 16.05-30.06.2022. W spotkaniach uczestniczy maksymalnie 16 osób o podobnym profilu zawodowym (stanowisko, staż, profil firmy). Pomiędzy spotkaniami będziemy dzielić wspólną przestrzeń inspiracyjno-dyskusyjną.
Na początku realizacji programu przeprowadzimy analizę potrzeb, na podstawie której zostaną wybrane tematy i formuły spotkań. Wśród nich mogą znaleźć się:
1. Spotkania dyskusyjne dotyczące konkretnych badań naukowych
2. Sesje Q&A z ekspertami HRM
3. Sesje wymiany dobrych praktyk
4. Sesje Mastermind, skupione na rozwiązaniach konkretnych wyzwań
Oprócz spotkań członkowie EBHRM Study Group będą mogli skorzystać z indywidualnego wsparcia coachingowego, pomagającego wzmocnić najważniejsze obszary ich osobistego rozwoju eksperckiego. Dowiedz się więcej ->
Odpowiedź na palące pytania
O czym będziemy rozmawiać? O tym, co dla Ciebie ważne!
Niech te pomysły stanowią inspirację, a potem wspólnie dopracujemy zakres tematyczny naszej grupy.
Jak powstał ten projekt?
Przez ostatnich kilka lat, pracując najpierw nad książką Evidence Based HRM, a potem nad konferencją HR2022, zdałem sobie sprawę, jak bardzo brakuje na rynku tego rodzaju form edukacji. Miejsc, w których możemy znaleźć inspirację, konkretne pomysły, odpowiedzi na pytania, czy informację o tym, jak inni praktycy rozwiązują bieżące problemy. Jednocześnie oba te projekty były jednorazowe, wymagające, a rozwój jest przecież procesem ciągłym, więc moje poszukiwania wciąż trwają!
Wiem też, że rozwój na poziomie eksperckim bardzo często nie mieści się w ograniczone ramy szkoleń, jako formy edukacyjnej. Potrzeba czasem więcej wymiany myśli, ich artykułowania, konfrontowania własnych doświadczeń z modelami, z doświadczeniami innych. EBHRM Study Group będzie miejscem, które odpowiada na te potrzeby rozwojowe.
Jestem o tym przekonany i mam nadzieję, że moje dotychczasowe osiągnięcia w obszarze rozwoju ludzi i organizacji dadzą Ci kredyt zaufania do tego, żeby dać się o tym przekonać!
Zapisy
Zapisy do udziału w całym cyklu spotkań zakończyły się, ale możesz dołączyć do pojedynczego spotkania, jeśli są jeszcze miejsca! Uczestnictwo w jednym spotkaniu kosztuje tylko 89 zł. Po spotkaniu otrzymasz podsumowanie najważniejszych wniosków w formacie PDF.
Sprawdź harmonogram najbliższych spotkań i wybierz spotkanie dla siebie!

Jak coaching wpisuje się w ten projekt?
Potrafię dobrze trzy rzeczy: analizować badania naukowe, szukać nowych sposobów na edukację dorosłych i tworzyć projekty, które pozwalają łączyć te pasje w całość.
Ta działalność dała mi wiele wspaniałych wspomnień: od kartki świątecznej od Dave’a i Wendy Ulrich, po wyróżnienie tytułem jednego z 15 kluczowych influencerów edukacji dorosłych w Europie 😊
Lubię modele, pomysły, gotowe rozwiązania, ale w rozwoju zawodowym potrzeba czasem więcej – zerknięcia głębiej we własne zasoby, potencjał, możliwości. W tym zakresie sam korzystam ze wsparcia i wiem, jak bardzo jest to ważne.
Dlatego do współpracy przy tym projekcie zaprosiłem też osoby, które od lat wspierają indywidualnie menedżerów HR i robią to naprawdę dobrze. Myślę, że ta indywidualna praca coachingowa będzie ważnym, a dla wielu może nawet najważniejszym elementem całego programu.
Ogromnie się cieszę, że osoby, którym w tym obszarze ufam, dołączyły do tego projektu, żeby wzbogacić go swoją praktyką: Marta Siech, Karolina Strzelczyk, Ewa Wilczewska i Sylwia Zabielska.
Uczestnicy EBHRM Study Group będą mogli skorzystać z ich wsparcia m.in. w obszarach job craftingu, pracy z potencjałem, motywacją, czy w pokonywaniu barier międzyludzkich na drodze rozwoju HR. Myślę, że to szczególnie atrakcyjna okazja dla osób, które jeszcze nie korzystają na stałe ze wsparcia coachingowego. Zapisz się już dziś, żeby jej nie przegapić.
Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz do mnie na maila: radek@czahajda.pl, lub przez messenger (ikona w prawym dolnym rogu strony). Jeśli to temat na bardziej rozbudowaną dyskusję, możesz też umówić się ze mną na rozmowę korzystając z kalendarza 🙂